DEELNEMENDE BEDRIJVEN - vrijdag 15 juni 2012



 

Taurus Automatisering B.V. Borne www.taurusit.nl
Moekotte Enschede BV Enschede www.moekotte.nl
Beltman Architecten Enschede www.beltmanarchitecten.nl
Koopmans Bouwgroep b.v. Enschede www.koopmans.nl
Witsenburg-Riesmeijer Hengelo  
Holtdijk B.V. Goor www.holtdijk.nl
KienhuisHoving Advocaten en Notarissen Enschede www.kienhuishoving.nl
Robers Advocaten Hengelo www.robersadvocaten.nl
Nijhuis Bouw B.V. Rijssen www.nijhuis.nl
Nieuwenhuijse Arends bv Enschede www.nabr.nl
Teslin Capital Management BV Maarsbergen www.teslin.nl
RJ Safety & Security Enschede www.rjsafety-security.nl
Wellinga Werken en Wonen Enschede www.wellinga.nl
Kees Smit Tuinmeubelen Almelo www.keessmit.nl
Drienerinvest B.V. Enschede  
Solar Nederland BV Assen www.solarnederland.nl
Novagraaf Nederland B.V. Amsterdam www.novagraaf.nl
Jada Holding BV Hengelo  
Snelder Zijlstra Makelaars Hengelo www.snelderzijlstra.nl
ABN AMRO   www.abnamro.nl
Golfbaan de Lage Mors  Delden www.golfbaandelagemors.nl 
Smithuis Tandtechniek Hengelo www.smithuistandtechniek.nl
Thales Nederland B.V. Hengelo www.thalesgroup.com 
     
     
     

 

 


Clubbijeenkomst

Woensdag vanaf 18.00 uur
Tuindorphotel 't Lansink
C.T. Storkstraat 18
7553 AR Hengelo
tel. 074-2910066

Oprichting

Rotaryclub Hengelo-Enschede Dubbelstad is opgericht op 3 oktober 1990.

Wat is Rotary?

Rotary is een serviceorganisatie. De leden steunen op verschillende manieren hun medemens zonder onderscheid van ras, geloof of politieke overtuiging. Rotary is een wereldwijde Fellowship (kameraadschap) met één visie: Service above Self ofwel dienstbaarheid boven eigenbelang.

Districten

Nederland heeft 7 districten die ieder rechtstreeks deel uitmaken van Rotary International. Rotary kent immers geen landenstructuur, maar een redelijk platte wereldwijde organisatie met districten en clubs. In totaal zijn er ruim 19.000 Rotarians in Nederland, verdeeld over circa 500 clubs.
Rotaryclub Hengelo-Enschede Dubbelstad behoort tot district 1560. De districten zijn onderverdeeld in regio’s. Ons district 1560 heeft 6 regio’s. RHED zit in regio VI.